Menu główne
Start
O nas
Aktualności
Oferta
Wyszukiwarki
Pliki do pobrania
Dystrybutorzy
Kontakt
O La Prealpina

 logo_lp_p_147

 

lp_fabrykaLa Prealpina to włoska firma, która od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji bagażników samochodowych przeznaczonych do wszystkich modeli samochodów oraz dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Dlatego też, firma ta zajmuje istotne miejsce wśród wiodących producentów w branży, których charakteryzuje: masowa produkcja, świetnie rozwinięta sieć dystrybucyjna oraz rosnące znaczenie na rynku europejskim.

 

lp_fabryka2Sukces La Prealpina tkwi w jej organizacji, która zawsze bazowała na ścisłej kontroli jakości przeprowadzanej w fabrykach firmy, wykorzystywaniu materiałów najnowszej generacji oraz na dążeniu do osiągnięcia najwyższego poziomu funkcjonalności każdego produktu, od gotowych wyrobów, po najdrobniejsze akcesoria.

‘Funkcjonalność’ to bowiem kluczowe słowo dla produkcji, która nastawiona jest przede wszystkim na potrzeby klientów. Dzięki takiemu podejściu każdy produkt La Prealpina stworzony jest z myślą o użytkowniku, gwarantując szybką i łatwą obsługę, wysoką jakość, trwałość oraz korzystne ceny. Oferowany asortyment, natomiast, w pełni dostosowany jest do wymagań klientów, począwszy od pracy i podróży, skończywszy na wypoczynku i sporcie.

  

Zapraszamy również na strony producenta www.laprealpina.net

 
Aktualności
NOWOŚĆ! Oyster 450
oyster_450_czarny_147
Czytaj całość…