Menu główne
Start
O nas
Aktualności
Oferta
Wyszukiwarki
Pliki do pobrania
Dystrybutorzy
Kontakt
O nas Drukuj Email

Bezpośredni importer i dystrybutor:

BTJ Piotr Jancewicz

ul. Składowa 30

41-500 Chorzów

NIP  626-212-12-97

tel: 606 827 636

e-mail: info@btj.info.pl 

www.gloria.com.pl 

 

 

Kamei_fabryka

Od ponad 50 lat marka KAMEI kojarzona jest z innowacyjnymi akcesoriami samochodowymi dla klientów oczekujących wysokiej jakości oraz ciekawego design’u. Już w 1952 roku Karl Meier - założyciel firmy – zaprezentował na targach w Genewie bogato wyposażonego VW Garbusa, ze spektakularnym „Tiefensteuer” – pierwszym spoilerem w historii motoryzacji. Samochód dodatkowo wyposażony w progi, zagłówki oraz inne dodatki służące zwiększeniu komfortu jazdy spowodowały, że samochód ten cieszył się niesamowitą popularnością na targach. Od tej pory Kamei jest wiodącym producentem stylowego tuningu zewnętrznego oraz boxów dachowych, które cieszą się popularnością nie tylko na rodzimym rynku niemieckim ale i na rynkach całego świata.

 

garbusW oparciu o zasadniczą ideę Karla Meiera, aby z samochodów seryjnych tworzyć bardziej indywidualne, komfortowe oraz wartościowe pojazdy, w studiach projektowych firmy KAMEI w Wolfsburgu powstała seria X1. Seria ta przeznaczona jest do samochodów marki VW oraz Audi i oferuje wiele elementów dla klientów o wysokich oczekiwaniach oraz gustujących w samochodach o sportowym charakterze.

 kamei_tuareg

Najwyższej jakości przy rozwoju oraz produkcji, jaki i umiejętności odczytywania potrzeb klientów zawdzięczamy, że nasze produkty znalazły uznanie na całym świecie i możemy zaliczać się do liderów wśród producentów tuningu oraz boxów dachowych dostępnych w ponad 40 państwach na całym świecie. 

 

 

Zapraszamy również na strony producenta www.kamei.de

 
Aktualności
Nowość! Kappa Vans
prealpinakappavans_147
Czytaj całość…